U Foči sastanak medicinara regije zbog pogoršane epidemiološke situacije
02.04.2021.
Vijesti
Direktor JZU Bolnica Trebinje, Nedeljko Lambeta, dr Rada Aleksić, specijalista infektolog u ovoj ustanovi, i dr Tatjana Bošnjak načelnik za medicinska pitanja Doma zdravlja Trebinje prisustvovali su danas radnom sastanku sa direktorima fočanske i nevesinjske bolnice i direktorima domova zdravlja Nevesinje, Berkovići, Bileća, Gacko, Ljubinje, Višegrad, Čajniče, Rogatica, Kalinovik, Rudo i Novo Goražde.

Raspravljalo se o pogoršanoj epidemiološkoj situaciji, s akcentom na područje koje ustanova pokriva, o primjeni protokola o dijagnostikovanju i liječenju oboljelih od virusa korona i drugo.

Hercegovina press

